Skip to main content

AMXX: CS:GO: Darmowa licencja testowa

Z okazji zbliżających się świąt składam każdemu czytelnikowi serdeczne życzenia – zdrowych, radosnych, wesołych świąt! Fullujących serwerów, pękających wirtualnych portfelów i wiele wiele sukcesów!
Mam tutaj dla Was mały prezencik, a jest nim darmowa licencja CS:GO Moda! Licencja znajdująca się w paczce będzie działała do 14 stycznia, zapraszam do testowania, a w przyszłości może nawet do zakupu 🙂

Czytaj więcej

AMXX: CS:GO Mod

CS:GO Mod jest odzwierciedleniem najnowszego Coutner-Strike’a – Global Offensive. Modyfikacja ta dodaje na twój serwer takie rzeczy jak np. skiny do każdej broni, skrzynki w których znajdują się wybrane skiny, a także klucze które skrzynki pozwalają otwierać. Dodatkowo znaleźć można tam unikalne misje, które to możesz sam w pełni modyfikować. Prócz tego paczka dostarcza też specjalną walutę – Euro – służy ona do przede wszystkim handlowania skinami czy skrzynkami między graczami, ale można dzięki niej kupić też klucze.  Modyfikacja posiada wiele innych bajerów jak losowanie skrzynek pod koniec mapy, podnoszenie broni jak w CS:GO, gotowego VIPa czy SVIPa i można by tak w nieskończoność, najlepiej wszystko sprawdzić sobie na zdjęciach.

Czytaj więcej